Aktualności

 • Dziękujemy wszystkim gościom miedzynarodowych targów AutoMechanika 2011 w Moskwie, którzy odwiedzili nasze stoisko. 

 • Przedstawiamy kolejny nowy produkt, tym razem lampę oświetlenia wnętrza FT-034. Dostępna aż w pięciu wersjach:

  • Lampa oświetlenia wnętrza LED uniwersalna biała,
  • Lampa oświetlenia wnętrza LED uniwersalna niebieska,
  • Lampa oświetlenia wnętrza LED uniwersalna żółta,
  • Lampa oświetlenia wnętrza LED uniwersalna czerwona,
  • Lampa oświetlenia wnętrza LED uniwersalna zielona.

  Lampa bazuje na obudowie FT-029.Szczegóły techniczne i informacje handlowe usyskają Państwo w Dziale Handlowym. 

 • Tegoroczna edycja EQUIP AUTO, organizowanych co dwa lata międzynarodowych targów podzespołów, części i akcesoriów samochodowych oraz wyposażenia dla warsztatów samochodowych odbędzie się w dniach od 11 do 15 października 2011 na terenach wystawowych Parc des Expositions w Villepinte pod Paryżem.
  Zapraszamy do naszego stoiska 6C 123.

  Więcej informacji o targach: http://www.equipauto.com 

 • FT-032 to najnowsze produkty w naszej ofercie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED lampy są całkowicie bezobsługowe. 

 • Zakup usługi kompleksowej organizacji imprezy targowo - wystawienniczej EQUIP AUTO 2011, PARYŻ.
  Termin składania ofert: do 17.03.2011.

 • Zapraszamy do Göteborga na targi branży motoryzacyjnej automassan 2011.

  Data wydarzenia: 19-22.01.2011
  Trane Hall
  SE-534 62
  Telefon kontaktowy: +48609909456 

 • Projekty UE

  01-08-2012

  Miło nam poinformować, iż firma FRISTOM zrealizowała projekt w ramach poddziałania 5.2.2. Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego "Zwiększenie konkurencyjności firmy FRISTOM z Bydgoszczy poprzez modernizację procesu produkcyjnego i wprowadzenie nowych produktów do oferty".

   

 • Standy reklamowe

  02-10-2010

  Informujemy, iż dostępne są standy reklamowe z niektórymi, wybranymi artykułami oświetlenia diodowego. Tablicę podłączamy pod zwykłe gniazdo sieciowe 240V a na tablicy znajdują się trzy przyciski, za pomocą których można uruchomić każdy z trzech kolorów świecenia z osobna wyrobów zamocowanych na tablicy.

  Tablica dostępna jest z nogą lub bez .

  W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z numerem telefonu: +48 663 909 454.
   

Facebook YouTube
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest FRISTOM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sicienki, przy ul. Przemysłowej 5, 86-014, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000529238, e-mail: fristom@fristom.com.pl, nr tel. +48 52 360 90 50/ 51. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.