Aktualności

 • Przedstawiamy kolejny nowy produkt, tym razem lampę obrysową światłowodową

   


 • Informujemy, iż dostępny jest nowy katalog naszych produktów. 

 • Informujemy, iż dostępny jest nowy katalog naszych produktów. 

 • W maju rozszerzyliśmy ofertę o lampę LED do jazdy dziennej FT-030. Lampa wykonana jest w oparciu o zastosowanie elektroluminescencyjnych źródeł światła diody LED, dzięki czemu udało się osiągnąć wysoką energooszczędność z zachowaniem parametrów świetlnych przez okres nawet do 100.000 h pracy. Lampa dzięki zastosowanym układom zasilającym spełnia wszystkie przepisy prawne zawarte w ECE-R87. 

   

 • Na Targach w Kielcach zaprezentowalismy nasz nowy produkt - lampę obrysowa FT-027 (szczegóły tutaj).

  W promocji nieocenionym zaangażowaniem wykazały się piękne kobiety, które uśmiechem zatrzymały oko niejednego kontrahenta.

   

 • W dniach 26-30.08 2009 mieliśmy okazję uczestniczyć w Miedzynarodowych Targach Motoryzacyjnych "MIMS 2009 - Motor Show" w Moskwie.

  Firma FRISTOM zaprezentowała tam bogatą ofertę swoich produktów. W przedsięwzięcie to włożylismy wiele pracy i zaangażowania, a efekty naszej pracy mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. 

 • Lampa przeznaczona na montaż do przyczep konnych, lawet itp.
  W przypadku kiedy nie występuje belka zderzaka.Oczywiście lampa wyposażona będzie opcjonalnie w przyłącze elektryczne typu bajonet. 

  • uniwersalne napięcie , pracują w zakresie od 12V-30V 
  •  zabezpieczenie przed zamianą polaryzacji
  •  parametry elektryczne : przy pracy 12V (0,04A) /0,5W ; a przy 24V(0,04A)/1 W 
  •  zintegrowany przewód 2x0,75 mm2 o długości 50 cm 

   

Facebook YouTube
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest FRISTOM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sicienki, przy ul. Przemysłowej 5, 86-014, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000529238, e-mail: fristom@fristom.com.pl, nr tel. +48 52 360 90 50/ 51. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.