Aktualności

  • uniwersalne napięcie , pracują w zakresie od 12V-30V
  • zabezpieczenie przed zamianą polaryzacji
  • parametry elektryczne : przy pracy 12V (0,04A) /0,5W ; a przy 24V(0,04A)/1W 
  • zintegrowany przewód 2x0,75 mm2 o długości 50 cm 

   

   

   

   

   

 • Standy reklamowe

  01-07-2008

  Dostępne są standy reklamowe z niektórymi, wybranymi artykułami oświetlenia diodowego. Tablicę podłączamy pod zwykłe gniazdo sieciowe 240V a na tablicy znajdują się trzy przyciski, za pomocą których można uruchomić każdy z trzech kolorów świecenia z osobna wyrobów zamocowanych na tablicy. 

 • FT-9 to nowa seria diodowych lamp gabarytowych które łączą następujące cechy :

  - uniwersalne napięcie , pracują w zakresie od 12V-30V
  - zabezpieczenie przed zamianą polaryzacji
  - parametry elektryczne : przy pracy 12V (0,04A) /0,5W ; a przy 24V(0,04A)/1 W
  - zintegrowany przewód 2x0,75 mm2
  - lampy dostępne w 6 wersjach by zapewnić stosowne oświetlenie krańcowych punktów pojazdów,przyczep lub naczep.
  - uchwyty wykonane są w sposób solidny z tworzywa elastycznego odpornego na negatywny wpływ niskich oraz wysokich temperatur. 

 • FT-17 oraz FT-18 to nowa seria diodowych lamp obrysowych które łączą następujące cechy :

  - uniwersalne napięcie , pracują w zakresie od 12V-30V
  - zabezpieczenie przed zamianą polaryzacji
  - parametry elektryczne : przy pracy 12V (0,04A) /0,5W ; a przy 24V(0,04A)/1 W
  - zintegrowany przewód 2x0,75 mm2
  - montaż na płaszczyźnie
  - brak konieczności wiercenia w karoserii dodatkowego otworu pod przewód dzięki możliwości wyprowadzenia go z boku lampy 

 • W dniach 09-13 maja 2007 w Poznaniu odbyły się targi motoryzacyjne Poznań Motor Show.Jedną z tej imprez były właśnie Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM) 2007 

Facebook YouTube
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest FRISTOM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sicienki, przy ul. Przemysłowej 5, 86-014, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000529238, e-mail: fristom@fristom.com.pl, nr tel. +48 52 360 90 50/ 51. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.